Norberčany - Zjednodušená verze stránek
Nastavení velikosti písma
+

Aktuality

Oznámení

Upozorňujeme všechny obyvatele s trvalým pobytem v obci a majitele rekreačních objektů, že od 1.1.2022 se zvýšil místní poplatek za obecní systém odpadového hospodářství :

osoby s trvalým pobytem v obci - 750,- Kč/osobu

majitelé rekreačních objektů - 750,-Kč/objekt

Viz OZV č. 1/2021 - umístěna na elektronické úřední desce obce.

 

MěÚ Moravský Beroun - Oznámení o volném pracovním místě

Datum: 5. 7. 2024

Nabídka pracovní pozice: Pracovník úseku komunálních služeb, Odboru správy majetku a komunálních služeb MěÚ Moravský Beroun. Více informací v přiloženém letáku. Kontaktní osoba: Jiří Žáček - Řídící pracovník úseku komunálních služeb, tel. 602 506 204 - email: jiri.zacek@morberoun.cz

Veřejné projednání návrhu územního plánu obce Norberčany

Datum: 27. 6. 2024

Vážení spoluobčané, pomalu ale jistě se blížíme k finalizaci zpracování územního plánu, nyní je v pořadí veřejné projednání návrhu územního plánu, které se uspořádá dne 12.8.2024 od 17 hod. v KD Norberčany. Více podrobných informací naleznete na úřední desce viz odkaz:

Kominictví  - Jan Rášo

Kominíci - Nabídka služeb a kontakty

Datum: 28. 5. 2024

Vážení spoluobčané, níže máte k nahlédnutí kontakty a nabídky kominických firem, které v minulosti zajížděli do obce Norberčany. Konkrétně: Kominictví Aleš Gardoň z Dětřichova nad Bystřicí a Kominictví Jan Rášo z Paseky.

Pečovatelská služba Moravský Beroun nabízí své služby 1

Pečovatelská služba Moravský Beroun nabízí své služby občanům obce Norberčany.

Datum: 28. 5. 2024

Potřebujete pomoci, nestyďte se o ní požádat, ať už kvůli vysokému věku, zdravotnímu stavu, anebo s pomocí o osobu blízkou, pracovníci pečovatelské služby v Moravském Berouně jsou připraveni Vám ji poskytnout. Více informací naleznete v letáku, na webu města Moravský Beroun, anebo na OÚ Norberčany.

Sdílená čítárna v budově OÚ Norberčany otevřena. 1

Sdílená čítárna v budově OÚ Norberčany otevřena.

Datum: 20. 2. 2024

Vážení spoluobčané,
je mi potěšením Vám oznámit, že se nám podařilo zprovoznit sdílenou čítárnu v budově OÚ Norberčany.

Kotlíkové dotace - Olomoucký kraj vyhlásil program pro nízkopříjmové domácnosti.

Datum: 28. 6. 2023

Příjem žádostí od 1. 8. 2023 od 10 hod. do 30. 8. 2024 do 12 hod.
Žadatelem bude moci být fyzická osoba, která je vlastníkem nebo spoluvlastníkem nemovitosti a v této nemovitosti trvale bydlí, podmínkou je ale splnění níže uvedených podmínek. Podrobnější informace naleznete v přiloženém letáku.

Dočasné pozastavení přijímání objednávek na poskytnutí dávky dřeva pro občany obce z řad seniorů.

Datum: 21. 6. 2023

S politováním Vám musím oznámit, že jsem musel učinit rozhodnutí, pozastavit na neurčito přijímání objednávek na poskytnutí dávky dřeva pro občany obce z řad seniorů. Pozastavení příjmu objednávek je dočasné, jakmile se nám podaří splnit alespoň polovinu objednávek, budeme moci další přijímat.

Měření rychlosti v obci Norberčany

Datum: 19. 6. 2023

Na základě uzavřené veřejnoprávní smlouvy o spolupráci obce Norberčany s Městskou policií Moravský Beroun, proběhlo v pátek 16.6.2023, v místní části Norberčany první měření rychlosti.

BIOODPAD - Podmínky pro provoz kontejnerů na biologicky rozložitelný komunální odpad

Datum: 29. 3. 2023

V pátek 24.3.2023 rozvezli zaměstnanci obce po všech místních částech obce Norberčany kontejnery na biologicky rozložitelný komunální odpad (BRKO). Dnes na kontejnery umístili informační tabulky s podmínkami co do kontejnerů na BIOODPAD lze vhazovat a co naopak do kontejneru nelze ukládat.

Nabídka prodejny Hruška v Domašově nad Bystřicí

Datum: 9. 3. 2023

Informace o nabídce prodejny Hruška, z Domašova nad Bystřicí, dovážet jednou týdně nákup dle vlastního výběru, až ke dveřím domu. Služba je nabízena primárně seniorům, kteří mají ztíženou možnost zajet si do města, ať už proto, že nemají dopravní prostředek, anebo jim v tom brání zdravotní stav.

Kulturní, společenské a sportovní akce v roce 2023.

Datum: 16. 1. 2023

Seznam kulturních a sportovních akcí pořádaných v obci Norberčany v roce 2023. Termíny a místa konání se mohou měnit podle nastalé situace a aktuálních opatření.

Pracovní nabídky v olomouckém regionu

Datum: 16. 1. 2023

Práce a brigády v Olomouci a blízkém okolí.

Aktuální informace do vašeho telefonu

Aktuální informace do vašeho telefonu

Datum: 25. 3. 2020

Připravili jsme pro vás snadný a rychlý způsob, jak mít aktuální informace z naší obce ve vašem mobilním telefonu, nebo tabletu. Stačí si zdarma nainstalovat mobilní aplikaci V OBRAZE.