Obec Norberčany - Zjednodušená verze stránek
Nastavení velikosti písma
+

Vítaní občánků v obci Norberčany 2025

Poděkování rodinám a zejména pak rodičům Moniky Souškové, Hynka Klézla a Viléma Cikryta za účast a pohodovou atmosféru při Vítaní občánků ve čtvrtek 6. února 2025 v budově Obecního úřadu Norberčany.

Vážené rodiny, rodiče a přátelé,

rádi bychom Vám touto cestou vyjádřili naše nejvřelejší poděkování za Vaši účast na Vítání občánků, které se uskutečnilo ve čtvrtek 6. února 2025 v budově Obecního úřadu Norberčany. Vaše přítomnost a podpora udělaly tuto událost nezapomenutelnou a plnou radosti.

I přes perné chvilky, které pan starosta připravil fotografovi panu Jiřímu Zálešákovi ml...✌️😁, atmosféra byla skvělá a společně jsme vše úspěšně zvládli.

Věříme, že si budete tuto událost dlouho pamatovat a s radostí si připomínat chvíle, kdy jsme společně přivítali nové občánky naší obce.

Ještě jednou děkujeme za Vaši účast a těšíme se na další společná setkání.

S úctou a přáním všeho nejlepšího,

Datum vložení: 18. 2. 2025 18:33
Datum poslední aktualizace: 14. 3. 2025 9:18
Autor: Správce Webu